T. O.
Becsült olvasási idő: 0 perc
Munkatársunk elismerésben részesült

A Magyar Tudományos Akadémia Szegedi Akadémiai Bizottsága oklevéllel ismerte el lapunk munkatársa, dr. Bokor Dóra szakgyógyszerész Médiapályázat 2017-re benyújtott írását.

Február 19-én vehette át a kiadónk által gondozott PharmaOnline, Pharma Tribune, valamint a MedicalOnline és Medical Tribune című lapokban rendszeresen publikáló munkatársunk, dr. Bokor Dóra szakgyógyszerész azt az elismerő oklevelet, amellyel a PharmaOnline portálon megjelent, írott kategóriában benyújtott, Minőségi kutatómunka nélkül nincs minőségi oktatás című cikkét díjazta a zsűri a Médiapályázat 2017 pályázaton.

Gratulálunk kolléganőnknek, és további sikeres munkát kívánunk!

Kvízek
Kiemelt rovataink