Munkatársunk elismerésben részesült

Munkatársunk elismerésben részesült

A Magyar Tudományos Akadémia Szegedi Akadémiai Bizottsága oklevéllel ismerte el lapunk munkatársa, dr. Bokor Dóra szakgyógyszerész Médiapályázat 2017-re benyújtott írását.

21 nő az egészségtudatosságért

21 nő az egészségtudatosságért

Dékán, tudós, kutató, gyógyszerész, orvos fogott össze azért, hogy tudásukat, tapasztalataikat felhasználva javítsanak a magyarok egészségi állapotán és egészségtudatosságán.