Munkatársunk elismerésben részesült
A Magyar Tudományos Akadémia Szegedi Akadémiai Bizottsága oklevéllel ismerte el lapunk munkatársa, dr. Bokor Dóra szakgyógyszerész Médiapályázat 2017-re benyújtott írását.
21 nő az egészségtudatosságért
Dékán, tudós, kutató, gyógyszerész, orvos fogott össze azért, hogy tudásukat, tapasztalataikat felhasználva javítsanak a magyarok egészségi állapotán és egészségtudatosságán.
