Mégsem veszélyeztetik az egészséget az édesítőszerek?
Nem igaz, hogy a mesterséges édesítőszerek használata betegségekhez vezet – írja a Magyar Nemzet.
Kockázatos lehet a mesterséges édesítőszerek fogyasztása
A WHO fiogyelmeztetése szerint az olyan édesítőszerek, mint az aszpartám, a sztívia vagy a szukralóz, hosszú távon fogyasztva sem járulnak hozzá a súlyvesztéshez.
A diétás termékek akár hízlalhatnak is
A diétás ételek és italok megjelenése óta sokan ezekben látják a fogyás kulcsát, azonban a „diétás” vagy „cukormentes” címkével ellátott termékek valójában akár hízlalhatnak is, írja az Index.
Nőtt az édesítőszerek elfogadottsága
A hazai felnőtt lakosságnak már kétharmada fogyaszt valamilyen édesítőszert – derült ki a Szinapszis, friss, reprezentatív kutatásából.
