A szövetség új elnöke dr. Feller Antal, korábbi alelnök, a Hungaropharma Zrt. vezérigazgatója.
Új alelnöke, egyben új elnökségi tagja Kaló Tamás, a PHOENIX Pharma Zrt. vezérigazgatója, kereskedelmi igazgatója.
Az elnökség tagjai: Kovácsné Putnoki Katalin, az Euromedic-Pharma Zrt. vezérigazgatója, Dene László, a Bellis Egészségtár Kft. ügyvezető igazgatója, dr. Blum Ferenc, a Csanád Pharma Kft. ügyvezető igazgatója, Kovács Péter, a Pharmaroad Kft. ügyvezető igazgatója és Tomkovicsné Fidrus Anna, a Viridis-Pharma Kft. ügyvezető igazgatója.
A Kórházi Tagozat elnöke Kaló-Vaskó Erzsébet, az Euromedic International alelnöke.
A Felügyelő Bizottság új elnöke, egyben új tagja dr. Balázs Zoltán, a PHOENIX Pharma Zrt. logisztikai igazgatója. A Felügyelő Bizottság tagjai: Sz. Kis László, a Hungaropharma Zrt. gazdasági és logisztikai vezérigazgató-helyettese és dr. Bódis Csaba, a Viridis-Pharma Kft. kereskedelmi igazgatója.
A megválasztott tisztségviselők mandátuma 2020. október 1-től 2023. szeptember 28-ig érvényes, közli az MGYK elnöke.
