Az OGYÉI 12. alkalommal hirdeti meg a tematikus egészséghetet az Emberi Erőforrások Minisztériumának támogatásával, melyhez idén több mint 800 nevelési-oktatási intézmény csatlakozott. A program során több ezer fiatal tanul majd például arról, hogy átlagosan napi két liter folyadék fogyasztása jelentősen hozzájárul az egészség megőrzéséhez és a megfelelő teljesítőképességhez.
A HAPPY-hét egyik legfontosabb üzenete, hogy a víz a legjobb szomjoltó.
A program részeként meghirdetett videópályázaton induló intézmények ezúttal 100 ezer forintos ajándékutalványt nyerhetnek.
További információt a program kapcsán a https://merokanal.hu/happy-het oldalon lehet találni.

