Hétfőn kezdődik az ország egyik legnagyobb iskolai egészségvédő programja
A víz világnapja előtt egy nappal kezdődik az ország egyik legnagyobb iskolai egészségvédő programja, az úgynevezett HAPPY-hét – közölte az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet (OGYÉI).
10 éves a HAPPY-hét
Tizedik éve szervezhetik meg a magyarországi általános iskolák és óvodák az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet (OGYÉI) vízivást népszerűsítő HAPPY-hét programját.
Márciusban újra HAPPY-hét
Idén ötödik alkalommal hirdetik meg a vízfogyasztást népszerűsítő HAPPY-hét programját az általános iskolák számára – írják a tisztiorvosi szolgálat honlapján.
