Hétfőn kezdődik az ország egyik legnagyobb iskolai egészségvédő programja

Hétfőn kezdődik az ország egyik legnagyobb iskolai egészségvédő programja

A víz világnapja előtt egy nappal kezdődik az ország egyik legnagyobb iskolai egészségvédő programja, az úgynevezett HAPPY-hét – közölte az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet (OGYÉI).

10 éves a HAPPY-hét

10 éves a HAPPY-hét

Tizedik éve szervezhetik meg a magyarországi általános iskolák és óvodák az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet (OGYÉI) vízivást népszerűsítő HAPPY-hét programját.

Márciusban újra HAPPY-hét

Márciusban újra HAPPY-hét

Idén ötödik alkalommal hirdetik meg a vízfogyasztást népszerűsítő HAPPY-hét programját az általános iskolák számára – írják a tisztiorvosi szolgálat honlapján.