Becsült olvasási idő: 5 perc
Hatósági árcsökkentés jön?

Hiába reménykedtek a gyógyszeripari cégek, Matolcsy György nemrégiben egyértelműen eloszlatta álmaikat: nem kapnak felmentést a válságkezelés pénzügyi terhei alól. A múlt év végén még úgy tűnt – bár ezt hivatalosan soha, senki nem erősítette meg –, amennyiben 2011-ben „túlcsordul” a gyógyszerkassza, a kabinet majdnem hogy egy az egyben a vállalatokra hárítja a túlköltés mértékét. Egyelőre azonban semmi sem biztos. Ki tudja, hogy igazak-e a hatósági árcsökkentésről szóló, mostanában kiszivárgott hírek?

A kulcsos tartalmak megtekintéséhez regisztráció (gyógyszerészi, vagy szakdolgozói nyilvántartási szám megadása) szükséges. A regisztráció ingyenes és csak 2 percet vesz igénybe.
Kvízek
Kiemelt rovataink