Ha a magisztrális gyógyszerkészítés, mondjuk kis tételben nem kellően rentábilis és ráadásul még drága eszközöket, labort is fenn kell tartani hozzá – kötelező jelleggel -, miért ne lehetne ebben a témában egy jogszabálymódosítással engedményt adni a patikáknak és mondjuk a józan észt hagyni érvényesülni? (katintson ide, vagy a képre!)
Becsült olvasási idő: 0 perc
Patikablog: Differenciált patikák
Hogyan oldjuk meg a magisztrális gyógyszerkészítés problémáját?

