A kidolgozás alatt álló etikai audit rendszerrel kapcsolatos megbeszélést tartott július 4-én Budapesten a Benczúr Hotelben a Magyar Gyógyszerészi Kamara. A megjelentek szerettek volna többet megtudni a készülő etikai audit rendszer részleteiről, majdani működéséről, másfelől részt kívántak venni a rendszer kidolgozásában.
Elszégyelltem magam, mert nem gondoltam a nálam igényesebb gyógyszerész kollégákra, s arra, hogy a kamarának erkölcsi kötelessége azon gyógyszerészeknek a munkáját is segíteni, akik többet akarnak a szakmai minimum követelményeknek való megfelelésen túl. Mert hivatásként élik meg a munkájukat. Nos, én ezt tanultam a rendezvényen – olvasható a többi közt a kamara honlapján.
