Becsült olvasási idő: 0 perc
Forgalombahozatali engedélyek: új év, új mód

A januártól használandó új elektronikus űrlapokra és az iratok benyújtásának új módjára hívja fel a figyelmet honlapján a gyógyszerhatóság.

„Felhívjuk a Kérelmezők figyelmét, hogy 2016. január 1.-től minden forgalomba hozatali engedély kérelemhez (új kérelem, módosítási kérelem, megújítási kérelem) elektronikus kérvényűrlapot szükséges benyújtani” – olvasható az ogyei.gov.hu-n. Onnan letölthető az űrlap is, illetve elérhetőek a CESP útján történő beadás feltételei is. A forgalomba hozatali engedélyek „elektronikus európai postaládájáról” a Gyógyszereink decemberi számában olvashat bővebben.

Kvízek
Kiemelt rovataink