A Vándorgyűlés első programja a kamarai elnökségének a megyei elnökökkel közös ülése volt, az erről beszámoló cikkből egyebek mellett kiderül, hogy dr. Hankó Zoltán egyeztetést tartott dr. Feller Antallal, a Hungaropharma vezérigazgatójával. A Hungaropharma igazgatósága úgy döntött, hogy mindazokat a gyógyszertárakat, ahol tulajdonosi pozícióban van, a gyógyszer-gazdaságossági törvény előírásainak figyelembe vételével, teljes egészében értékesíti. A Hungaropharma kilép a Hálózati Gyógyszertárak Szövetségéből is.
A honlap egy másik cikke a Heves megyei egészségpolitikusok és egészségügyi szakembereknek a vándorgyűlésen elhangzott előadásait mutatja be.
