Az eredeti rendelkezések alapján az oltással nem rendelkező foglalkoztatottaknak szeptember 1-ig kellett volna felvenniük az oltásukat. A mostani módosítás ezt a határidőt tolja ki szeptember 15-re. Tehát aki még nem oltatta be magát, annak eddig az időpontig kell felvennie az első adagot, vagy az egyadagos oltást. A munkáltatóknak pedig szeptember 15. után kell felszólítaniuk az oltás felvételére azokat a munkavállalókat, akik addig ezt nem tették meg, írja a hgysz.hu.
.
