Az Emmi az ATV kérdésre azt írta: a kórházi gyógyszerészek és a gyógytornászok is kapnak az egyszeri juttatásból.
Becsült olvasási idő: 0 perc
A kórházi gyógyszerészek kapnak az egyszeri juttatásból
Egyetlen mondatban válaszolt az Emberi Erőforrások Minisztériuma az ATV kérdésére, amelyben azt firtatták, vannak, akik kimaradtak a dolgozók kimaradnak a juttatásból
