Indokolatlanul bírálta a kormány döntését a gyógyszerészi kamara elnöke

Indokolatlanul bírálta a kormány döntését a gyógyszerészi kamara elnöke

Elvárható, hogy azok a gyógyszertári hálózatok, nagy patikák – amelyek 25 százalékos vagy annál is magasabb haszonkulccsal működnek – tulajdonosai valamit jutassanak ebből a haszonból egyszeri jutalomként alkalmazottjaiknak

Covid-pénz: újabb nyílt levél a miniszternek

Covid-pénz: újabb nyílt levél a miniszternek

Nyílt levelet írt a Magángyógyszerészek Országos Szövetségének elnöke, Lukácsné dr. Fodor Enikő az emberi erőforrások miniszterének, dr. Kásler Miklósnak.

Covid-pénz: csütörtökön kiderül, hogyan tovább

Covid-pénz: csütörtökön kiderül, hogyan tovább

Nem kereskedők vagyunk, hanem képzett egészségügyi szakemberek, mondta a 24.hu-nak Hankó Zoltán, a Magyar Gyógyszerészi Kamara (MGYK) elnöke.

A kórházi gyógyszerészek kapnak az egyszeri juttatásból

A kórházi gyógyszerészek kapnak az egyszeri juttatásból

Egyetlen mondatban válaszolt az Emberi Erőforrások Minisztériuma az ATV kérdésére, amelyben azt firtatták, vannak, akik kimaradtak a dolgozók kimaradnak a juttatásból

Kásler indokaira reagál Hankó Zoltán

Kásler indokaira reagál Hankó Zoltán

Hankó Zoltán, a Magyar Gyógyszerészi Kamara elnöke tételesen reagál Kásler Miklós nyilatkozatára, amelyben a miniszter elmagyarázza, miért nem kapnak Covid-pénzt a patikusok.

Kásler elmondta, miért nem kapnak félmilliót a gyógyszerészek

Kásler elmondta, miért nem kapnak félmilliót a gyógyszerészek

Az ágazat eleve nagyon magas haszonnal dolgozik, ráadásul az üzletek vállalkozási formában szolgáltatnak és a tulajdonosok közel egyharmada külföldi, indokolt a miniszter a Demokratának.