Indokolatlanul bírálta a kormány döntését a gyógyszerészi kamara elnöke
Elvárható, hogy azok a gyógyszertári hálózatok, nagy patikák – amelyek 25 százalékos vagy annál is magasabb haszonkulccsal működnek – tulajdonosai valamit jutassanak ebből a haszonból egyszeri jutalomként alkalmazottjaiknak
Covid-pénz: újabb nyílt levél a miniszternek
Nyílt levelet írt a Magángyógyszerészek Országos Szövetségének elnöke, Lukácsné dr. Fodor Enikő az emberi erőforrások miniszterének, dr. Kásler Miklósnak.
Covid-pénz: csütörtökön kiderül, hogyan tovább
Nem kereskedők vagyunk, hanem képzett egészségügyi szakemberek, mondta a 24.hu-nak Hankó Zoltán, a Magyar Gyógyszerészi Kamara (MGYK) elnöke.
A kórházi gyógyszerészek kapnak az egyszeri juttatásból
Egyetlen mondatban válaszolt az Emberi Erőforrások Minisztériuma az ATV kérdésére, amelyben azt firtatták, vannak, akik kimaradtak a dolgozók kimaradnak a juttatásból
Kásler indokaira reagál Hankó Zoltán
Hankó Zoltán, a Magyar Gyógyszerészi Kamara elnöke tételesen reagál Kásler Miklós nyilatkozatára, amelyben a miniszter elmagyarázza, miért nem kapnak Covid-pénzt a patikusok.
Kásler elmondta, miért nem kapnak félmilliót a gyógyszerészek
Az ágazat eleve nagyon magas haszonnal dolgozik, ráadásul az üzletek vállalkozási formában szolgáltatnak és a tulajdonosok közel egyharmada külföldi, indokolt a miniszter a Demokratának.
