Becsült olvasási idő: 0 perc
A kamara csatlakozott a Nemzetközi Hypertonia Társaság kezdeményezéshez

A Magyar Gyógyszerészi Kamara (MGYK) csatlakozott a Nemzetközi Hypertonia Társaság (NHT) és a Hypertonia Világ Liga mozgalmához, amelynek fő célja, hogy minél több, addig nem ismert hipertóniás beteg kerüljön az orvosi ellátás látóterébe.

Ez a figyelemfelhívás eddig minden év május 17-én, a WHO által meghirdetett Hypertonia Világnapon történt, idén a csatlakozó országok egy általuk szabadon választható hónapban csatlakozhatnak a programhoz, nálunk idén újra "MÁJUS A VÉRNYOMÁSMÉRÉS HÓNAPJA".

Az MGYK felhívta tagjai figyelmét arra, hogy amennyiben lehetőségük van rá, támogassák a programot, és hívják fel munkatársaik figyelmét ennek fontosságára!

Kvízek
Kiemelt rovataink