A kamara csatlakozott a Nemzetközi Hypertonia Társaság kezdeményezéshez
A Magyar Gyógyszerészi Kamara (MGYK) csatlakozott a Nemzetközi Hypertonia Társaság (NHT) és a Hypertonia Világ Liga mozgalmához, amelynek fő célja, hogy minél több, addig nem ismert hipertóniás beteg kerüljön az orvosi ellátás látóterébe.
Május a vérnyomásmérés hónapja!
A Nemzetközi Hypertonia Társaság és a Hypertonia Világ Liga mozgalmat hirdetett májusra: legalább 100 országban 25 millió vérnyomásmérés a cél.
