Használt tűk és fecskendők: csak másfél év múlva indul a rendszer

Használt tűk és fecskendők: csak másfél év múlva indul a rendszer

Tovább gyűjtögetheti a használt fecskendőit, tűit minden beteg, aki nem akarja a háztartási hulladékba dobni. Az ígéret ellenére ugyanis csak másfél év múlva kell elindítani a rendszert, közölte a Délmagyar.