A fővárosi diplomások inkább isznak

A fővárosi diplomások inkább isznak

Minden ötödik magyar szed valamilyen gyakorisággal nyugtatót, 9 százalékuk rendszeresen – írja egy felmérésre hivatkozva a VG.hu.