Itt a transzparencia!

Itt a transzparencia!

A gyógyszeripar az orvosokkal, gyógyszerészekkel és egészségügyi intézményekkel kötött megállapodások nyilvánossá tételével vállalja az átláthatóságot.

Négymilliárd a gyógyszercégektől

Négymilliárd a gyógyszercégektől

A gyógyszer- és orvostechnikai cégek mintegy négymilliárd forinttal támogatták tavaly a különféle hazai rendezvényeket, illetve magyar orvosok részvételét külföldi kongresszusokon, írja a Magyar Idők.

Nem tartható tovább a titkolózás

Nem tartható tovább a titkolózás

A jelentős gyógyszeripari cégek hosszú hallgatás után elkezdték nyilvánosságra hozni klinikai kísérleteik eredményeit. A régóta várt nyitás új korszak kezdete lehet: az orvosok végre tények alapján mérlegelhetik az egyes gyógyszerek előnyeit és hátrányait.