Rendkívüli állapot Washingtonban a kanyarójárvány miatt
Washington állam kormányzója bejelentette a rendkívüli állapotot, miután több tucat új kanyarós megbetegedést regisztráltak Clark megyében, amelyben az állam legalacsonyabb oltási hajlandóságát mérték, írja a 24.hu.
Rendkívüli állapot a kanyaró miatt
Másodszor ült össze a válságstáb a kelet-szlovákiai Nagymihályban a régióban hirtelen megnövekedett kanyarós megbetegedések miatt, adja hírül az InfoRádió.
Újabb rendkívüli állapot a Zika-vírus miatt
Az amerikai kormány hirdette meg Puerto Ricóban, a lépést a Zika-vírus rohamosan gyors terjedése indokolta.
