Pintér Sándor belügyminiszter elismeréseket adott át

Pintér Sándor belügyminiszter elismeréseket adott át

A Magyar Érdemrend Tisztikeresztje polgári tagozatában részesült Baranyai Tibor radiológus főorvos és Vincze Gábor pszichiáter, valamint a Magyar Gyógyszerészi Kamara elnöke, Hankó Zoltán.

Átvette kinevezési okmányát az egészségügyet (is) felügyelő miniszter

Átvette kinevezési okmányát az egészségügyet (is) felügyelő miniszter

Orbán Viktor feltétel nélkül bízik Pintér Sándorban, ezért is bízta rá a legnehezebb területek irányítását. Átvették kinevezési okmányukat az ötödik Orbán-kormány tárcavezetői.

Az EESZT-ben lehetnek gyermekbetegségek

Az EESZT-ben lehetnek gyermekbetegségek

A gyógyítást és a gyógyulást is érezhetően gyorsabbá, biztonságosabbá, kényelmesebbé és hatékonyabbá tevő, 21. századi rendszer indul el az elektronikus egészségügyi szolgáltatási tér (EESZT) november elsejei bevezetésével, hangsúlyozta az emberi erőforrások minisztere a témában rendezett csütörtöki budapesti konferencián.