Pintér Sándor belügyminiszter elismeréseket adott át
A Magyar Érdemrend Tisztikeresztje polgári tagozatában részesült Baranyai Tibor radiológus főorvos és Vincze Gábor pszichiáter, valamint a Magyar Gyógyszerészi Kamara elnöke, Hankó Zoltán.
Átvette kinevezési okmányát az egészségügyet (is) felügyelő miniszter
Orbán Viktor feltétel nélkül bízik Pintér Sándorban, ezért is bízta rá a legnehezebb területek irányítását. Átvették kinevezési okmányukat az ötödik Orbán-kormány tárcavezetői.
Az EESZT-ben lehetnek gyermekbetegségek
A gyógyítást és a gyógyulást is érezhetően gyorsabbá, biztonságosabbá, kényelmesebbé és hatékonyabbá tevő, 21. századi rendszer indul el az elektronikus egészségügyi szolgáltatási tér (EESZT) november elsejei bevezetésével, hangsúlyozta az emberi erőforrások minisztere a témában rendezett csütörtöki budapesti konferencián.
