Küldöttközgyűlést tartott a kamara
A Magyar Gyógyszerészi Kamara 2023. évi első küldöttközgyűlését május 13-án tartotta a budapesti Danubius Hotel Arenában. Az eseményről a köztestület honlapja tudósít.
Eredményes küldöttközgyűlést tartott a Magyar Gyógyszerészi Kamara
A küldöttközgyűlésre a XI. Gyógyszerész Köztestületi Napok második napján került sor, amelynek kezdetén kamarai kitüntetéseket is átadtak.
A szeptember 5-ei küldöttközgyűlésről
A Magyar Gyógyszerészi Kamara 2020. évi első küldöttközgyűlését – a járványhelyzet miatti biztonsági intézkedések szigorú betartásával – a budapesti Lurdy Házban tartotta szeptember 5-én.
A 2018. évi első küldöttközgyűlésről
Május 4-én, péntek délután tartották az MGYK 2018. évi első küldöttközgyűlését Budapesten, a Benczúr Hotelben. Az összejövetelen részt vevő és szavazati jogával élő küldöttek száma 82 volt, közli a köztestület.
Küldöttközgyűlést tartott az MGYK
A pénteki küldöttközgyűlés előtt elnökségi ülést is tartott a Magyar Gyógyszerészi Kamara (MGYK), ahol többek között a kamarai stratégiai programrészekért felelős személyekről döntöttek.
Új célok a gyógyszerészi kamara előtt
A 2006 óta tartó szakmapolitikai korszakot lezárva új célokat és feladatokat kell a kamarának kitűznie, hangzott el a többi közt a Magyar Gyógyszerészi Kamara küldöttközgyűlésén.
Köztestületi Napok
November 22-24. között III. alkalommal rendezik meg a Köztestületi Napokat, melynek záró napján tartják a kamara idei rendes küldöttközgyűlését.
