Lehet, hogy unokáink már nem esznek banánt
A népszerű déligyümölcsöt pusztító organizmusok olyan mértékben fejlődnek, hogy nem kizárt: 10 év múlva nem lesz banán a Földön, írja az Origó.
A népszerű déligyümölcsöt pusztító organizmusok olyan mértékben fejlődnek, hogy nem kizárt: 10 év múlva nem lesz banán a Földön, írja az Origó.
