Használt tűk és fecskendők: csak másfél év múlva indul a rendszer
Tovább gyűjtögetheti a használt fecskendőit, tűit minden beteg, aki nem akarja a háztartási hulladékba dobni. Az ígéret ellenére ugyanis csak másfél év múlva kell elindítani a rendszert, közölte a Délmagyar.
„A gyógyszertáraknak minőségi garanciát kell jelenteniük"
A Magyar Gyógyszer védjegy kommunikálásában komoly szerep hárul a kamarára, közölte a köztestület elnökségének ülésén dr. Hodász István MAGYOSZ-elnök.
