Rémhírterjesztés miatt feljelentést tett az OGYÉI
Rémhírterjesztés bűntettének gyanúja miatt feljelentést tett az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet (OGYÉI) a Budapesti Rendőr-főkapitányságon.
Az ügyészség vizsgálja a rákkeltő gyógyszerek ügyét
A patikákba került szennyezett vérnyomáscsökkentők kapcsán a szocialista Bangóné Borbély Ildikó írásbeli kérdést nyújtott be Polt Péter legfőbb ügyészhez, hogy mikor indul nyomozás az ügyben, közölte a Napi.hu.
Feljelenthetik az oltásellenes tartalmakat posztolókat
Az ausztrál bábák és ápolók munkáját ellenőrző testület új oltási szabályzatot adott ki, mivel az országban akad pár olyan nővér, ápoló és bába, akik a közösségi oldalakon oltásellenes tartalmakat osztanak meg, közli a 444.hu.
