Rémhírterjesztés miatt feljelentést tett az OGYÉI

Rémhírterjesztés miatt feljelentést tett az OGYÉI

Rémhírterjesztés bűntettének gyanúja miatt feljelentést tett az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet (OGYÉI) a Budapesti Rendőr-főkapitányságon.

Az ügyészség vizsgálja a rákkeltő gyógyszerek ügyét

Az ügyészség vizsgálja a rákkeltő gyógyszerek ügyét

A patikákba került szennyezett vérnyomáscsökkentők kapcsán a szocialista Bangóné Borbély Ildikó írásbeli kérdést nyújtott be Polt Péter legfőbb ügyészhez, hogy mikor indul nyomozás az ügyben, közölte a Napi.hu.

Feljelenthetik az oltásellenes tartalmakat posztolókat

Feljelenthetik az oltásellenes tartalmakat posztolókat

Az ausztrál bábák és ápolók munkáját ellenőrző testület új oltási szabályzatot adott ki, mivel az országban akad pár olyan nővér, ápoló és bába, akik a közösségi oldalakon oltásellenes tartalmakat osztanak meg, közli a 444.hu.