Nagy Márton egyeztetett a Magyarországi Gyógyszergyártók Országos Szövetségével
Nagy Márton gazdaságfejlesztési miniszter hivatalában fogadta a Magyarországi Gyógyszergyártók Országos Szövetségének elnökségét. A megbeszélésen a felek áttekintették a hazai gyógyszeripari ágazat helyzetét, különös tekintettel a nemzetközi folyamatokra, a jövőben várható ágazati kihívásokra.
Szijjártó Péterrel egyeztettek a MAGYOSZ elnökségi ülésén
Az egyeztetés szükségességét az iparág versenyképességének növekedését gátló kihívások indokolták.
