Konferencia a tudatos gyógyszerhasználat jegyében

Konferencia a tudatos gyógyszerhasználat jegyében

A SzeddViddVédd program legfőbb üzenete, hogy ne tároljunk otthon lejárt vagy szükségtelenné vált gyógyszereket, hanem vigyük vissza őket a gyógyszertárba.

Egészségtudatosság az iskolában

Egészségtudatosság az iskolában

A biztonságos gyógyszerhasználathoz és a tudatos öngyógyításhoz nyújt segítséget az a középiskolásoknak szóló előadás-sorozat, amely a Debreceni Egyetemen készült felmérésen alapul. Az egészségnevelésről szóló program már az egész országban elérhető.

Nőnek lenni a 21. században

Nőnek lenni a 21. században

Exkluzív nőnapi videó-üzenettel ünnepeli 1 éves indulását a „21 Nő az egészségügyért” alapítvány. A szervezetet a Hungaropharma alapította, hogy híd legyen az egészségügy és az edukáció között.

A hamis termék egyetlen kattintásra van tőlünk

A hamis termék egyetlen kattintásra van tőlünk

Fontos az edukáció, amit nem lehet elég korán kezdeni, a kamaszoknak időben meg kell tanítani, hogyan óvhatják meg az egészségüket – hangsúlyozza a 21 Nő az Egészségügyért Alapítvány tagjai.

Gyógyászati minikonferencia: mit is keresnek az emberek a neten?

Gyógyászati minikonferencia: mit is keresnek az emberek a neten?

Folyamatosan nő az igény az egészségügyi információkra. Edukációra a nyomtatott és az online médiafelületeken jelenleg is vannak jól működő integrált megoldások. De mit is keres a fogyasztó?