Ismét megnyílt a Déli Gyógyszertár

Ismét megnyílt a Déli Gyógyszertár

Száz százalékban gyógyszerészi tulajdonban nyílt meg újra március 1-jén a Déli Gyógyszertár – mondta 130 éves gyógyszertár tulajdonosa, Zorkóczy Árpád az Origonak.

Zárva marad Budapest csúcspatikája

Zárva marad Budapest csúcspatikája

A tulajdonosoknak az elmúlt egy hónapban sem sikerült rendezniük a vitájukat. Így nem is tudtak eleget tenni annak az előírásnak, miszerint a gyógyszertáraknak a patikusok többségi tulajdonába kell kerülniük, írja a Népszava.

Felfüggesztették a forgalmazást a Déli Gyógyszertárban

Felfüggesztették a forgalmazást a Déli Gyógyszertárban

Be kellett zárni Budapest egyik csúcspatikáját, miután a gyógyszertári tulajdonrészeket átrendező jogszabály összeugrasztotta a gazdáit – értesült az atv.hu.