Mi történik a debreceni oltóanyaggyárral?
Vasbeton pillérek magasodnak Debrecenben, így néz ki most a nemzeti oltóanyaggyár, aminek építését még 2021-ben jelentették be, amikor a koronavírus-járvány éppen tetőzött a világban, emlékeztet az RTL.
Vasbeton pillérek magasodnak Debrecenben, így néz ki most a nemzeti oltóanyaggyár, aminek építését még 2021-ben jelentették be, amikor a koronavírus-járvány éppen tetőzött a világban, emlékeztet az RTL.
