Már 1500 patikában van kizárólag biztonságos étrend-kiegészítő
Már több mint 1500 gyógyszertár csatlakozott a Biztonságos étrend-kiegészítő programhoz, derül ki a köztestület honlapján a Magyar Gyógyszerészi Kamara februári elnökségi üléséről közölt információból.
50 milliárd megy vitaminra és étrend-kiegészítőre
Évi 28 millió doboz étrend-kiegészítő fogy Magyarországon, a 2012-es adat csak 23 millió doboz volt. Tavaly már majdnem minden hazai lakos szedett ilyet, vagy vitamint, közli a VG.
A Biztonságos Étrend-kiegészítő Programról
A Biztonságos Étrend-kiegészítő Programhoz eddig csatlakozott gyógyszertáraknak a Hungaropharma Zrt. és a Phoenix Pharma Zrt. közreműködésével január 20-ig kiszállítják a program logóját, amit a patika az officinában kihelyezhet.
