Miért szabadulhatott el a sárgaláz Angolában?

Miért szabadulhatott el a sárgaláz Angolában?

Az Egészségügyi Világszervezet (WHO) szerint hamis oltási bizonyítványok miatt.

Angolában egyre többeket öl meg a malária

Angolában egyre többeket öl meg a malária

Egyre többen halnak meg maláriában Angolában; a mostani járvány az utóbbi évtizedek legsúlyosabbika, írja az MTI alapján a Magyar Idők.