Miért feszegetjük a (tűrés)határokat?

Miért feszegetjük a (tűrés)határokat?

A hatósági elvárások folyamatosan nőnek, a farmakovigilancia-törvények és -rendeletek változása a transzparencia és a fokozottabb felügyelet irányába mutat.