Becsült olvasási idő: 0 perc
Várják a fiatal gyógynövénykutatókat

Június 5-ig várják a jelentkezéseket a Fiatal Gyógynövénykutatók Fórumára – tudatja a Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság.

Az idei előadónap 2015. június 24-én a centenáriumát ünneplő Gyógynövénykutató Intézet budakalászi székházában tartják. A részvétel ingyenes. A jelentkezési lap mintáját megtalálják az mgyt.hu-n.

Kvízek
Kiemelt rovataink