Becsült olvasási idő: 0 perc
Újjáalakult a Területi Elnökök Értekezlete

A Magyar Gyógyszerészi Kamara teljes szervezetére kiterjedő tisztújítás után 2020. január 14-én tartotta alakuló ülését a Területi Elnökök Értekezlete (TEÉ)  Budapesten a kamara székházában.

Az értekezleten – amely dr. Hankó Zoltán országos elnök megnyitójával kezdődött – egy kivétellel valamennyi területi szervezet képviselője részt vett. A területi elnökök a TEÉ elnökévé dr. Nyíri László Borsod-Abaúj Zemplén megyei elnököt, alelnökévé dr. Ádám György Nógrád megyei elnököt, dr. Nagy Vilmos Pest megyei elnököt és dr. Váczi Donát Győr-Moson-Sopron megyei elnököt választották.

A TEÉ részletesen foglalkozott az Elektronikus Egészséágügyi Szolgáltatási Tér és ezen belül az e-recept-rendszer helyzetével, és konszenzussal állásfoglalást fogadott el a témában.

A Területi Elnökök Értekezlete álláspontja a gyógyszerellátás biztonságáról az MGYK honlapján

Kvízek
Kiemelt rovataink