"Jelenleg is intenzíven dolgozunk a gödöllői gyártás újraindításán, ami várhatóan a következő hónapokban valósul meg. A gyógyszeriparban a gyártás újraindításának folyamata nagyon összetett, és jelentős időt igényel. Hosszú távon biztosítani szeretnénk a betegellátást, amikor a gyártás újraindul" – válaszolta a cég a lapnak.
Az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet (OGYÉI) nyár végén részletes teljes körű vizsgálatot tartott az üzemben. A hivatal megerősítette, hogy ez lezárult, de még készül a jegyzőkönyv.
