Becsült olvasási idő: 0 perc
Szijjártó hajnalban újabb Szputnyik-szállítmány érkezését jelentette

Ma hajnalban újabb 200 ezer adagos Szputnyik V szállítmány érkezett Magyarországra, közölte képes beszámolójában hivatalos Facebook-oldalán a kölgazdasági és külügyminiszter.

Szijjártó Péter kedden hajnalban tette közzé azt a posztot, amelyben azt írja, az Oroszországgal kötött szerződések maradéktalanul teljesültek és biztosítottá vált az utolsó adag ismétlő oltás is a Szputnyik-vakcinából.

Forrás: Szijjártó Péter Facebook-oldala

Kvízek
Kiemelt rovataink