Becsült olvasási idő: 0 perc
Posztolt a miniszter: megint lesz telefonos gyógyszerrendelés

A gyógyszerfelírás továbbra is elintézhető lesz telefonon keresztül, tette közzé Kásler Miklós, az emberi erőforrások minisztere hivatalos Facebook-oldalán.

Fotó: Facebook/Kásler Miklós


Ez az intézkedés is azt mutatja, hogy a járványveszély nem múlt el, a vírus itt van közöttünk. Éppen ezért továbbra is indokolt a fegyelmezettség és az ajánlások betartása – figyelmeztet posztjában a miniszter.

Kvízek
Kiemelt rovataink