Sokan jönnek, a járvány ideje alatt megduplázódott, megháromszorozódott a forgalmunk. Próbálunk olcsóbb gyógyszereket adni, ők is úgy keresik, nyilván az anyagiakhoz mérten, de hogyha egy orrcseppet, egy köptetőt, multivitamint, antibiotikumot visz, 15 ezer forint alatt sajnos nem jön ki – mondta az ATV Híradónak Debusné Nádor Hajnalka.
Ha minden ajánlott gyógyszert kivált a beteg, ez az összeg a húszezer forintot is elérheti.
Borítókép: Volodymyr Hryshchenko on Unsplash

