Az egészségügyi államtitkárság azt követően fogalmazta meg a maga iránymutatását, hogy az Egyenlő Bánásmód Hatóság elmarasztalta a Stomatológiai Intézetet a fertőzöttek hátrányos megkülönböztetése miatt. Itt töltheti le a tájékoztatót.
Becsült olvasási idő: 0 perc
Ne féljenek, lássák el a beteget!
Az egészségügyi dolgozóknak szóló tájékoztatót tettek közzé az ÁNTSZ honlapján, hogy többé ne tagadják meg a HIV fertőzöttek, és más fertőző betegek ellátását a magyar intézményekben.
