Becsült olvasási idő: 0 perc
Miniszimpózium lesz a gyógyszerészképzésről

A gyógyszerész-köztestület elnökségének szeptemberi üléséről számol be a kamara honlapja.

Az elnök beszámolt a négy gyógyszerészképző hely dékánjai, az MGYT és a Kamara képviselői közti egyeztetésről – írja egyebek mellett a beszámoló. –  Ennek eredményeként megállapodás született egy október 7-i miniszimpózium megrendezéséről, az felsorolt intézmények és szervezetek vezetőinek részvételével.

Az mgyk.hu-n közölt tájékoztatóból az is kiderül, hogy elkészült az államtitkárság javaslata a gyógyszertári ügyelet törvényi szabályozására, s azt megküldték véleményezésre a  kamarának.

Kvízek
Kiemelt rovataink