Az elnök beszámolt a négy gyógyszerészképző hely dékánjai, az MGYT és a Kamara képviselői közti egyeztetésről – írja egyebek mellett a beszámoló. – Ennek eredményeként megállapodás született egy október 7-i miniszimpózium megrendezéséről, az felsorolt intézmények és szervezetek vezetőinek részvételével.
Az mgyk.hu-n közölt tájékoztatóból az is kiderül, hogy elkészült az államtitkárság javaslata a gyógyszertári ügyelet törvényi szabályozására, s azt megküldték véleményezésre a kamarának.
