Becsült olvasási idő: 1 perc
Megújul az MGYT székhelye

A Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság célul tűzte ki Gyulai Pál utca 16. első emeleti székhelyének felújítását, hogy az megfeleljen a tagság, az ott dolgozó tisztségviselők, valamint a 21. század elvárásainak.

A jelenleg a társaság titkárságának, archívumának, szaklapjaink szerkesztőségének, valamint egy tárgyalóhelyiségnek helyet adó polgári ingatlan az átalakítás után – a fenti funkciók megtartása mellett – kibővül egy konferenciateremmel is, ami kisebb létszámú szervezeti és tudományos üléseknek ad otthont majd a jövőben. Az ingatlan és berendezésének, informatikai felszerelésének modernizálása az MGYT szakmai működését segítő fejlesztés, amely régóta időszerű, a jelenlegi állapot tovább már nem javítgatható és nem méltó tudományos Társaságunk színvonalához, közli a szervezet, arra kérve a tagságot, hogy segítse Ön is a Társaság székhelyének felújítását!

A fejlesztési célt tetszőleges összegű önkéntes tagdíj befizetésével segítheti elő.

Kvízek
Kiemelt rovataink