A MOSZ koordinálásával a Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság és a Magyar Gyógyszerészi Kamara – a Roche Magyarország Kft. támogatásával harmadik alkalommal tettek közzé pályázati felhívást az „Év Gyógyszerésze" cím elnyerésére. A zsűri egyhangú döntéssel, a díjat 2013-banDr. Higyisán Ilona címzetes egyetemi docens, a Bajcsy-Zsilinszky Kórház intézetvezető főgyógyszerésze részére adományozta.

A PharmaOnline nemrégiben közölt interjút Higyisán Ilonával, melyet ide kattintva olvashatnak el.
Okleveles helyezettek:
Dr. Zolnay Krisztina- Kígyó Patika, Szeged, akivel szintén készítettünk már interjút, az olvasásért kattintson ide!
Dr. Kovács Erzsébet - Kenézy Gyógyszertár, Debrecen
Dr. Benkő Zsolt Ernő - Benkő Patika, Jánoshalma
A díjátadásról a MOSZ XXIII. Kongresszusán készült képek az MGYT KGYSZ honlapján a képtárban tekinthetők meg.
