Becsült olvasási idő: 0 perc
Még egy hétig szavazhatnak az Év gyógyszerészére

A Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság és a Magyar Gyógyszerészi Kamara  ötödször hirdeti meg pályázatát az Év gyógyszerésze cím elnyerésére.

A pályázat kiírói olyan gyógyszerészeket szeretnének elismerésben részesíteni, akik példát mutatnak szakmai teljesítményükkel, hatékony megoldások alkalmazásával és betegközpontú szemléletükkel a gyógyszerészi gondozásban, a gyógyszerellátásban és a gyógyszerfejlesztésben. A díjra április végéig jelölhetnek gyógyszerészt. (Ennek módját, s  a pályázat menetének leírását a díj honlapján találják.)

A pályázat idei kitüntettet témái:

  • Farmakoterápia management – múlt, jelen, jövő
  • Az idén 10 éves a gyógyszerészi gondozás - gyakorlati tapasztalatok
  • A Syncumar-ral kezelt betegek gondozásának jelentősége, protokollja
  • Gyógynövények alkalmazása a metabolikus szindróma terápiájában
  • Önmenedzselés a labordiagnosztikában - betegek edukációjának jelentősége
  • Környezettudatos patikai munka, zöld patika kialakítására tett kísérletek, bevett gyakorlatok
Kvízek
Kiemelt rovataink