A lap információja szerint a tavalyi 27 milliárddal szemben idén csak 11 milliárd forintot kapnak decemberi adósságrendezésre a kórházak.
A gyógyszer-nagykereskedők és a gyógyszertárak helyzetét viszont könnyítik: nem minden termék, hanem csak a nem támogatott orvosságok forgalma után kell iparűzési adót fizetniük – olvasható a hvg.hu-n.
