Forrás:

Portfolio
Becsült olvasási idő: 0 perc
Globális létszámstopot hirdetett a Novo Nordisc

A dán gyógyszergyártó óriás, a Novo Nordisk bejelentette, hogy világszerte létszámstopot vezet be – írta meg a Portfolio.

A döntés az üzleti szempontból nem kritikus munkakörökre vonatkozik, vagyis a cég továbbra is vesz fel dolgozókat a gyártás, a kutatás-fejlesztés és az értékesítés kulcsterületeire. A vállalat szerint a lépés célja a költségek kordában tartása és a működés hatékonyságának növelése, írja a Portfolio.

Borítókép: Novo Nordisc

Kvízek
Kiemelt rovataink