A szakértők szerint mindkét betegség súlyosnak mondható, viszont a páciensek általában felépülnek belőlük.
Emellett azt is kiemelték, hogy ezen mellékhatások nagyon ritkák, és a transzverzális myelitis például nagyobb eséllyel alakul ki akkor, ha elkapjuk a Covid-19-et, mintha beoltatnánk magunkat. A tudósok véleménye szerint tehát továbbra is megéri beadatni a vakcinát, írja a 24.hu.
Borítókép: archív

