Becsült olvasási idő: 0 perc
Fórum az e-receptről

Szeptember 4-én a Magyar Gyógyszerészi Kamara az Állami Egészségügyi Ellátó Központtal (AEEK) közös konzultációt szervez gyógyszerészeknek az e-recept bevezetéséről.

Az összejövetelen az e-receptrendszer rövid ismertetése és a bevezetésig elvégzendő feladatok áttekintése után valamennyi résztvevőnek lehetősége nyílik az AEEK a rendszer fejlesztésében résztvevő munkatársai és a gyógyszertári rendszergazdák képviselői felé kérdések feltételére.

A konzultáció időpontja: 2017. szeptember 4-e (hétfő) 14.00-17.00 óra

A konzultáció helyszíne: EMMI Egészségügyért Felelős Államtitkárság VIII. emeleti Nagyelőadóterme (1051 Budapest, Arany J. u. 2-6.)

További információk a kamara honlapján

Kvízek
Kiemelt rovataink