Becsült olvasási idő: 0 perc
Farmakobotanikai terepgyakorlat áprilisban

A Farmakobotanikai terepgyakorlatként ismert tavaszi kirándulást a Budai-hegyekhez tartozó Hármashatár-hegyre tervezik 2019. április 27-én.

A helyszín megközelíthető a Szentlélek térről (Budapest, Árpád híd HÉV állomásnál) induló 137-es buszjárattal.

Találkozás a 137-es busz Erdőalja útja megállónál (a Hedvig utca megálló után következik) 9.45-10.00 órakor (a Szentlélek térről 20 percenként indul a járat, így a 9.00, 9.20 vagy 9.40-kor indulók valamelyikével javasolt az indulás).

A túra kb. 17.00 órakor fejeződik be a hűvösvölgyi villamos/autóbusz végállomáson; az útvonal nem visszatérő. Kérik az előzetes jelentkezést a MGYT Titkárságán Závori Katalin titkárságvezetőnél ([email protected]).

Kvízek
Kiemelt rovataink