Becsült olvasási idő: 0 perc
Új időpontja van a Farmakobotanikai terepgyakorlatnak

A bizonytalannak ígérkező hétvégi időjárás miatt a Farmakobotanikai terepgyakorlatot május 18-ra halasztják.

A tavaszi kirándulást a Budai-hegyekhez tartozó Hármashatár-hegyre tervezik 2019. május 18-án.

A helyszín megközelíthető a Szentlélek térről (Budapest, Árpád híd HÉV állomásnál) induló 137-es buszjárattal. Találkozás a 137-es busz Erdőalja útja megállónál (a Hedvig utca megálló után következik) 9.45-10.00 órakor (a Szentlélek térről 20 percenként indul a járat, így a 9.00, 9.20 vagy 9.40-kor indulók valamelyikével javasolt az indulás).

A túra kb. 17.00 órakor fejeződik be a hűvösvölgyi villamos/autóbusz végállomáson; az útvonal nem visszatérő. Kérik az előzetes jelentkezést az MGYT Titkárságán Závori Katalin titkárságvezetőnél ([email protected]).

Kvízek
Kiemelt rovataink