Becsült olvasási idő: 0 perc
Cserháti Péter a Richter igazgatósági tagja lett

A Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Nyrt. igazgatósági tagjának választották Cserháti Pétert, az Országos Orvosi Rehabilitációs Intézet (OORI) áprilisban leváltott főigazgatóját, írja az Index.

A gyógyszergyár április 28-i éves rendes közgyűlésén egyöntetűen megszavazták, hogy Cserháti Péter az igazgatóság tagja legyen. Megbizatása három évre szól – derül ki az Index szerint a közgyűlés jegyzőkönyvéből. 

Cserháti Pétert április 12-én menesztette Kásler Miklós az OORI éléről, döntését akkor azzal indokolta, hogy a járványügyi veszélyhelyzetben a főigazgató nem teljesítette a Nemzeti Népegészségügyi Központ koronavírus-járvánnyal kapcsolatos utasításait a felkészülésre.

Kvízek
Kiemelt rovataink